נעים מאוד שמי מלי אסף מעצבת בתים ומשרדים למעלה מעשור גרה בכפר סבא.

עיצוב זה לא מותרות, אלא איכות חיים. אני מאמינה שעל-ידי עיצוב נכון ניתן לשנות אנרגיה בבית ולשפר מערכות יחסים. אני מסתכלת על עיצוב הבית כמכלול – חשוב לי להכיר את האנשים שגרים בבית ולתת להם את המענה הנכון ביותר עבורם, לתת ביטוי לאני "הטוב" שלהם דרך העיצוב.

במסע חוויתי משותף של הלקוחות ושלי אני מובילה אותם בתהליך העיצוב, שתמיד נותן רבדים נוספים על החיים שלנו בבית כחלק מהמשפחה וגם על עצמינו. מסע ותהליך פנימה והחוצה – הטרנספורמציה בעיצוב הבית משפיעה על החוויה הפנימית שלהם.

עבודתי כמעצבת שואבת השראה רבה מעקרונות הנוירו-עיצוב Neuro Design, תחום עולה בעולם שמלמד כיצד תכנון ועיצוב חללים משפיעים על המוח שלנו, על מצב הרוח, על יכולת למידה וקשרים בינאישיים. בעיצוב החלל יש הרבה פרמטרים שמשפיעים עלינו בצורה לא מודעת, וברגע שמבינים אותם, אפשר לשנות דרכם את החוויה בבית ובמשרד. אני עושה זאת תוך שימת דגש על כל מרכיבי העיצוב החל מתכנון פונקציונלי ויצירתי, שנותן מענה לבעיות בשטח ושם את הלקוח וצרכיו במרכז, ועד הפרטים הכי קטנים בעיצוב כמו השפעת תאורה, בחירת צבעים, בחירת ריהוט, אקססוריז ועוד. 

הייחוד שלי הוא במתן פתרונות יצירתיים לכל בעיה בשטח, מענה על אתגרים בעיצוב נכון ופתרונות בכל תקציב. בנוסף, אני מאמינה בצבעוניות. הצבע נותן חיים ושמחה והכל בדגש על איזה צבע אתם אוהבים, המיקום וגודל השטח שצובעים. ההשראה שלי לצבעוניות באה מהטבע, מאיטליה, הודו ומתקופות שדיברנו בעוד צבעים חוץ משחור, לבן, שמנת ואפור.

11  שנים של ניסיון, אתגרים והכרות מעמיקה עם לקוחות בעיצוב בתים ומשרדים.

לימודי עיצוב פנים בבצלאל בירושלים. 

ניסיון רב בעיצוב משרדים גם ללא לקוח קצה, עבדתי כ-12 שנה בקבוצת עזריאלי, מתוכן כ 8 שנים כסמנכ"לית במתחם עסקי בהרצליה פיתוח, ומכאן הניסיון הרב בתחום הנדל"ן המסחרי, הבנת שוק וצרכי לקוחות.

בית מאורגן ומעוצב משפיע על השקט הנפשי שלנו

דילוג לתוכן